Plot Rakos, 1500 mm, L-5 m, Trsteno, Bag
Kód: ST2210503Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploty a ohrady |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.4 kg |
| EAN: | 8585023390205 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Typ: | plot trstený;trstený plot |
| Farba: | Prírodná |
| Rozmer: | 5 m |
| Dĺžka (cm): | 500 |
| Materiál: | Rákosie |
| Použitie: | oplotenie |
| Výška (cm): | 150 |
| Flexibilná: | Áno |
| Druh produktu: | Oplotenie |
| Priemer drôtu: | 1500 mm |
| Povrchová úprava: | trstina |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
