Podpera Strend Pro, 1-50 cm, max. 100 kg, pod obklad
Kód: ST2161194Detailní popis produktu
Podpera Strend Pro je spoľahlivý nástroj pre podpery obkladov s výškou od 1 do 50 cm a nosnosťou až 100 kg. Vďaka svojej kvalite a pevnosti je ideálnym riešením pre stabilné a bezpečné upevnenie obkladov v interiéri. S Podporou Strend Pro budete mať istotu, že vaše obklady zostanú na mieste dlhodobo a bez problémov.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8584163031153 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Typ: | ručné |
| Dĺžka: | 50 cm |
| Kufor: | Nie |
| Držiak: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
| Priemer: | 1 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
