Přípravek Chemoform 0802, pH plus, 1 kg
Kód: ST040001Detailní popis produktu
Používajte biocídy bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informáciu o výrobku.
Prípravok na zvýšenie hodnoty pH vo vode. Je určený pre domáce použitie.
- vďaka pevnému zloženiu má dlhodobú účinnosť
- neobsahuje chloridy
- rýchlo rozpustný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 4029156080212 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Forma: | Granule |
| Použitie: | regulácia pH |
| Dávkovanie: | 100 g prípravku/10m3 vody |
| Druh produktu: | pH plus granulát |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 1kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
