Žebřík TeleScope20 380, 0,89 / 3,8 m, jednoduchý
Kód: ST251248Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rebríky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 16.3 kg |
| EAN: | 8585023385355 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Max. dĺžka: | 3,8 m |
| Nosnosť (kg): | 150 |
| Sila hliníka: | 1,3 mm |
| Max. zaťaženie: | 150 kg |
| R - Počet priečok: | 13 |
| B - Max. výsuvná dĺžka (m): | 3,68 |
| A - Dĺžka v zloženom stave (m): | 0,48 |
| A2 - 2-dielná pracovná výška (m): | 0,8 |
| Vzdialenosť medtzi priečkami: | 30 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
