Žebřík TeleScope22 300, 0,78 / 3,0 m, dvojitý
Kód: ST251250Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rebríky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 18 kg |
| EAN: | 8585023385379 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Max. dĺžka: | 3 m |
| Nosnosť (kg): | 150 |
| Max. zaťaženie: | 150 kg |
| R - Počet priečok: | 10+8 |
| C - Šírka rebríka (m): | 0,47 |
| A - Pracovná výška (m): | 3 |
| A - Dĺžka v zloženom stave (m): | 0,34 |
| A2 - 2-dielná pracovná výška (m): | 0,7 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
