Řezač dlazby ML524W-3 • 600 mm
Kód: ST212551Detailní popis produktu
Rezačka obkladačiek Strend Pro pre dlaždice do 600 mm, max. hrúbka rezaného materiálu 12 mm, rozmery : 84.5x21.5x14.5 cm, hmotnosť 7,5 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rezače dlažby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6.9 kg |
| EAN: | 8585023380015 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Nástroj: | rezač dlažby |
| Priemer: | 84,5 cm |
| Max. veľkosť dlaždice: | 600 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
