Řezač dlazby MT520-2 • 500 mm, s kuličkovým ložiskem
Kód: ST212588Detailní popis produktu
Rezačka obkladačiek a dlažby Strend Pro s guličkovým ložiskom pre dlaždice do 500 mm, max. hrúbka rezaného materiálu 12 mm, rozmery : 69.5x18.5x13 cm, hmotnosť 7 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rezače dlažby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.92 kg |
| EAN: | 8585023370184 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Nástroj: | rezač dlažby |
| Priemer: | 69,5 cm |
| Max. veľkosť dlaždice: | 500 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
