Sloupek Retic BPL 38/2500 mm, zelený, Zn + PVC, čepička
Kód: ST431280Detailní popis produktu
Poplastovaný a pozinkovaný stĺpik Strend Pro s priemerom 38 mm a výškou 2500 mm. Farba: zelená. Hrúbka steny: 1,25 mm. Stĺpik je vhodný k pletivám a plotovým panelom a je dodávaný s čiapočkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploty a ohrady |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 8584163001378 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Typ: | stlpik okrúhly s čiapočkou |
| Farba: | Zelená |
| Šírka: | 3,8 cm |
| Výška: | 250 cm |
| Rozmer: | 38x2500x1,25 mm |
| Materiál: | Kov |
| Použitie: | k pletivu |
| Výška (cm): | 250 |
| Hrúbka (mm): | 1,25 |
| Priemer (mm): | 38 |
| Druh produktu: | Stĺpik |
| Povrchová úprava: | Zn+PVC;zinok,plast |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
