Vozík DB 3T, 1150x550x75 mm, 3.0 t, PU, paletový
Kód: ST2172881Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 8584163077441 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Typ: | ručné |
| Dĺžka: | 55 cm |
| Kufor: | Nie |
| Držiak: | Áno |
| Puzdro: | Nie |
| Priemer: | 11,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
