Vzpěra Retic Zn 2000/38 / 1,5 mm
Kód: ST431156Detailní popis produktu
Vzpera sa využíva na zabezpečenie väčšej stability stĺpikov. Pozinkovaná, rozmery: 38x1,25x2000 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploty a ohrady |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.37 kg |
| EAN: | 8584163025916 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Typ: | vzpera |
| Farba: | Pozinkovaná |
| Šírka: | 3,8 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Rozmer: | 38/2000/1,25 mm |
| Materiál: | Kov |
| Použitie: | zabezpečenie stability stlpikov |
| Výška (cm): | 200 |
| Hrúbka (mm): | 1,25 |
| Priemer (mm): | 38 |
| Druh produktu: | Vzpera |
| Povrchová úprava: | Zn |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
