Měřidlo STREND PRO DVC75, 150 mm, Digital, posuvné
Kód: ST222946Detailní popis produktu
Posuvné, digitálne meradlo Strend Pro by nemalo chýbať vo výbave vašej dielne. Šublera slúži na meranie vnútorných aj vonkajších priemerov do 150 mm. Merací rozsah je od 0 do 150 mm. Meria s presnosťou 0,01 mm. Napájanie zabezpečuje 1 ks 1,5 V gombíkovej batérie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Meradlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 8585023365364 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Jednotky: | mm, inch |
| Materiál: | INOX |
| Presnosť: | ± 0,01 mm |
| Napájanie: | 1,5V |
| Distribúcia: | SK |
| Druh produktu: | Posuvné meradlo |
| Rozsah merania: | 0 - 150 mm, 0 - 6 inch |
| Rozsah merania do: | 150 mm |
| Rozsah merania od: | 0 mm |
| Analógový, digitálny: | Digitálny |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
