Motúz Strend Pro žltý, 1,0 mm, 50 m, murársky
Kód: ST217244Detailní popis produktu
Murársky motúz vyrobený z PE s dĺžkou 50 m s priemerom 1 mm je vhodný na vyznačovanie na stavenisku. Je možné ho použiť ako vodiacu šnúru pri stavbe múrov alebo na určenie priamky počas murovania, omietky, maľby alebo iných stavebných prác. Motúz je odolný voči UV žiareniu, chemikáliám a organickým látkam.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8585023376612 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Typ: | ručné |
| Dĺžka: | 50 m |
| Kufor: | Nie |
| Držiak: | Áno |
| Puzdro: | Nie |
| Priemer: | 1 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
