Objímka Strend Pro METALTEC FA005, 38 mm, zelená, na okrúhly stĺpik, RAL6005
Kód: ST432064Detailní popis produktu
Objímka Strend Pro slúži na uchytenie k okrúhlemu stĺpiku. Rozmer: 38 mm, farba: zelená.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8585023371419 |
| Typ: | objímka na okrúhly stlpik |
| Farba: | Zelená |
| Šírka: | 3,8 cm |
| Materiál: | Kov |
| Použitie: | uchytenie stlpika |
| Pre stĺpik: | 38mm |
| Druh produktu: | Objímka |
| Typ zakončenia: | Koncová |
| Povrchová úprava: | kov |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
