Set Worcraft XCUBE007 ShareSYS Toolbox, uťahovák CIW-S20LiB-1800, 2x 4.0 Ah akumulátor, 1x nabíjačka
Kód: ST114878Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Toolboxy, puzdrá, brašne a opasky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7.83 kg |
| EAN: | 5905868400625 |
| Kufor: | Áno |
| Aku program: | Worcraft |
| Počet rázov: | 0-1800 min-1 |
| Typ napájania: | vyberateľný akumulátor |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Pravý/ľavý chod: | Áno |
| Upínaci priemer: | 3/4" |
| Otáčky naprázdno: | 0-1800 ot/min |
| Počet akumulátorov: | 2 |
| Max. krútiaci moment: | 850 Nm |
| Kapacita akumulátora: | 4.0 Ah |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
