Lampa Strend Pro PD888SP 1,3 KW, horák, piezo, na prepichovaciu kartuš 190g
Kód: ST2172510Detailní popis produktu
- piezoelektrické zapalovanie
- nastavenie intenzity plamena
- ergonomicky tvarovaná rukovät
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 8584163054473 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Typ: | ručné |
| Kufor: | Nie |
| Držiak: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
| Typ kartuše: | prepichovacia |
| Elektroodpad: | Nie |
| Max. spotreba: | 95 g/h |
| Priemer trysky: | 0,3 mm |
| Teplota plameňa: | 800° C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
