Sada vytahováků STREND Pro SES41, 4 dílná, 1-2-3 HSS
Kód: ST212606Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8585023338856 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Typ: | ručné |
| Dĺžka: | 5 cm |
| Kufor: | Nie |
| Držiak: | Nie |
| Puzdro: | Áno |
| Priemer: | 8 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
