Kartuš KEMPER 575, 600 ml, 330 g, SUPERGAS, Propan-Butan, závit
Kód: ST217254Detailní popis produktu
Používajte výrobok bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informáciu o výrobku.
- plynová kartuš - je vhodná najmä pre pripojenie k horákom ci miniautogenom - teplota plamene v kombinaci kyslík - SUPERGAS: 2850°C - teplota plamene v kombinaci vzduch -SUPERGAS: 1900°C - obsah: 30% propan 70% butan - hmotnosť obsahu: 330g - obsah; 600ml - rozmer závitu: 7/16"
Druhy nebezpečnosti:
H220 Mimoriadne horľavý plyn.
H280 Obsahuje plyn pod tlakom, pri zahriatí môže vybuchnúť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Propán Bután |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8008004002657 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Typ: | ručné |
| Kufor: | Nie |
| Držiak: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
| Druh plynu: | propán-bután |
| Elektroodpad: | Nie |
| Výstupný závit: | štandardný 7/16" |
| Teplota plameňa: | 1900 - 2850 °C |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
