MAKITA DHW080ZK AKU VYSOKOTLAKÁ MYČKA 18V (bez aku a nabíječky) + SERVIS EXCLUSIVE + Rozšíření záruky na 3 roky zdarma
Kód: MADHW080ZK
Akce Tip
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • Lehká a tichá tlaková myčka fungující na dva akumulátory Li-ion 18V LXT
  • Umožňuje práci bez nutnosti připojení k elektrické a vodovodní síti
  • Přepravní kufr funguje zároveň jako nádoba na vodu s objemem 50 l
  • Možnost nasávání vody z nádoby
  • Spolehlivý bezuhlíkový motor
  • Stroj je odolný proti prachu a vodě
  • Možnost nastavení dvou úrovní tlaku podle prováděné práce 30/55 bar
  • Možnost regulace tlaku pomocí trysky
  • Integrované držáky příslušenství
  • Přepravní kufr je kompatibilní s kufry Makpac
  • Stejné příslušenství jako u tlakových myček HW1200 a HW1300
TECHNICKÉ PARAMETRY
  • Typ baterie Li-ion
  • Jmenovité napětí baterie 2 x 18 V
  • Volnoběžné otáčky 2 290 / 3 450 min-1
  • Obsah vodní nádrže 50 l
  • Délka hadice 5 m
  • Třída těsnění IPX5
  • Rozměry (D x Š x V) 438 x 218 x 269 mm
  • Čistá hmotnost 7,1 - 7,7 kg
  • Pracovní zátěž 30 - 55 bar
  • Maximální sací výška 1 m
  • Maximální tlak 80 bar
  • Maximální průtok 380 l/h
  • Průtok vody 4,0 - 5,5 l/min
  • Max. teplota přiváděné vody 40 °C
  • Hladina akustického tlaku (L pA) 70,9 dB (A).
OBSAH BALENÍ
  • 197822-8 Aretovací tryska
  • 197824-4 Turbotryska
  • 197842-2 Stříkací pistole
  • 197873-1 Sada na sání vody
  • 197879-9 Čistící jehla
  • 197881-2 Spojka
  • 197883-8 Rychlospojka hadice
  • 127104-4 Přepravní kufr / nádoba na vodu
CO DÁLE?
Líbí se vám tento produkt? Skvělé! Přidejte si jej do košíku a pokračujte v nákupu.
Doplňkové parametry
Kategorie: Vysokotlaký čistič
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8.5 kg
EAN: 088381884013
Čistá hmotnosť: 7,1 - 7,7 kg
Dĺžka hadice: 5 m
Hladina akustického tlaku (L <sub>pA</sub>): 70,9 dB (A)
Max. teplota privádzanej vody: 40 °C
Maximálna sacia výška: 1 m
Maximálny prietok: 380 l/h
Maximálny tlak: 80 bar
Menovité napätie batérie: 2 x 18 V
Obsah vodnej nádrže: 50 l
Pracovná záťaž: 30 - 55 bar
Prietok vody: 4,0 - 5,5 l/min
Rozmery (D x Š x V): 438 x 218 x 269 mm